Села бара половина милион евра оштета за нападот на 27 април

Адвокатот на Зијадин Села на денешната главна расправа побара отштета за својот клиент во висина од 30 милиони денари, пренесе МИА. Средствата што се бараат како отштета се за материјалните трошоци...

8 февруари, 2018 @ 11:51 часот