22-годишно момче од Скопје почина во сообраќајна несреќа

Во 14 часот и 15 минути вчера на автопатот кај клучка Стајковци, патничко возило „Фолксваген Голф“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 22-годишниот Б.А. од Скопје, изгубило контрола и удрило во...

24 март, 2018 @ 11:43 часот