19-годишно момче загина во сообраќајка на патот од Илинден кон Миладиновци

Деветнаесет годишниот А.З. од скопско Миладиновци го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случила утринава во 6:45 часот на локалниот пат од населбата Илинден кон село Миладиновци. Од полицијата...

28 декември, 2017 @ 11:31 часот