МВР заплени 143 килограми марихуана во две акции

Во две одвоени акции на МВР полицијата вчера заплени 143 килограми марихуана. Директорот на Бирото за јавна безбедност (БЈБ) Лазе Велковски денеска на прес-конференција информираше дека во првата акција...

28 февруари, 2018 @ 15:07 часот