Татко од Скопје ја пријавил за исчезната својата 14-годишна ќерка

Татко пријавил денеска во полициската станица во Скопје дека исчезнала неговата 14 годишна ќерка, соопшти МВР. К.Л.(53) од Скопје изутрината во 4:20 часот во полициската станица Драчево пријавил дека неговата...

5 април, 2018 @ 13:22 часот