Екс директорот на ФЗОМ Стефаноски не е меѓу приведените за 27 април

Погрешна е информацијата која се појави во медиумите дека утрово меѓу уапсените лица осомничени од Јавното обвинителство на Република Македонија за настаните на Крвавиот четврток е и поранешниот...

28 ноември, 2017 @ 11:38 часот