Кабинет на Поповски: Наојстра осуда за заканите врз Селмани

Oд кабинетот на министерот без ресор задолжен за комуникации, отчетност и транспарентност, Роберт Поповски информираат дека најостро го осудуваат секој обид за напад или закана врз новинарите. „Ги...

8 март, 2018 @ 17:29 часот