ФОТО: Ахмети се пофали со заедничка фотографија со Робертсон

Претседателот на Демократската унија за интеграција Али Ахмети на својот Твитер налог се пофали со заедничка фотографија со поранешниот генерален секретар на НАТО, лордот Џорџ Роберстон. „Лордот...

24 април, 2018 @ 21:23 часот