Скопјанка била физички и психички малтретирана од сопругот

Од МВР информират дека вчера во 10.35 часот во полициската станица Аеродром, С.T.(43) од Скопје пријавила дека во неколку наврати претходниот и овој месец била физички малтретирана од страна на сопругот...

13 декември, 2017 @ 10:31 часот