Мајка ја присилувала малолетната ќерка на сексуални односи со 60-годишен маж

Полициската станица Дебар поднесе кривична пријава против Б.Б. (60) поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „полов напад врз дете кое не наполнило 14 години“. Во кривичната пријава...

12 декември, 2017 @ 12:16 часот