На гостите им прекипело: диџеј претепан откако 11 пати ја пуштил „Деспасито“

Диџеј бил претепан речиси до смрт минатиот викенд од четири момчиња кои не можеле да поднесат да ја слушнат вечерта и по единаесетти пат песната „Деспасито“. Инцидентот се случил на Ибица во ноќен...

3 мај, 2018 @ 17:15 часот

Гевгеличанец претепан до смрт поради мобилен телефон

Две лица се уапсени поради убиството на 41 годишниот Б.Р. од Гевгелија кој вчера околу 7 часот беше пронајден починат со повреди на главата. Од полицијата информираат дека осомничени се К.И. (31) за сторено...

22 ноември, 2017 @ 10:36 часот