Негувателка во градинка во Њујорк избодела три бебиња

Три бебиња и две возрасни лица се избодени со нож во приватна градинка во Њујорк, соопшти полицијата и додаде дека повредените се префрлени во болница. Властите ја уапсија негувателката, која се сомничи...

21 септември, 2018 @ 20:47 часот