ЕХФ изработи прекрасно видео за македонските навивачи

Европската ракометна федерација (ЕХФ) објави видео посветено на македонските навивачи кои се во Загреб и силно ја бодрат нашата репрезентација. Момците на Раул Гонзалес во двата досегашни натпревари...

17 јануари, 2018 @ 13:24 часот