ВИДЕО: Промовирана македонската евровизиска песна “Lost and found”

Промовирана песната „Lost and found“ со којашто Ај Кју ќе ја претстават Македонија на 63-тото издание на Изборот за песна на Евровизија. Режисер на видео спотот е Јован Куциновски. Автор на музиката и текстот...

11 март, 2018 @ 21:35 часот