Пуштени во продажба влезниците за натпреварот Македонија-Романија

Ракометната федерација на Македонија ги пушти во продажба влезниците за претстојниот натпревар против Романија во баражот за Светското првенство. Македонската ракометна репрезентација на десетти...

3 јуни, 2018 @ 10:31 часот