Вардарки втора година по ред во финалето на Лигата на шампионите

Екипата на Вардар втора година по ред се пласираше во финалето на турнирот во Будимпешта каде утре од 18 часот ќе игра за титулата против тимот на Ѓер. Ова ќе биде исто финале како и лани, но шансата е...

12 мај, 2018 @ 21:24 часот