ВИДЕО: Продуцент од Шведска му направи нов летен хит на Тајзи

Македонскиот пејач Тајзи, периодов направи нешто на кое би му подзавиделе и светските ѕвезди – во само две недели промовираше три нови песни: „Мој живот, моја ствар“, дуетот со Викторија Лоба, „Каде...

25 април, 2018 @ 17:51 часот