Лажел дека е адвокат и им земал пари за да им ги реши проблемите

Секторот за внатрешни работи Скопје до надлежното Основно јавно обвинителство Скопје поднесе кривична пријава против лицата: П.К.(33) од Скопје поради основано сомнение дека извршил четири кривични...

31 март, 2018 @ 10:52 часот