Арсовски: Двајца градоначалници на СДСМ и криминалци стојат зад нападот на нашиот штаб

Неколку дена пред вчерашниот напад врз централното седиште на ВМРО-ДПМНЕ, двајца градоначалници на СДСМ и лица со досие во МВР во едно скопско кафуле го организирале нападот, изјави предмалку Димче...

24 јуни, 2018 @ 16:17 часот