Се санираат последиците од невремето во охридско

Кризниот штаб и јавните претпријатија на Охрид викендов се постојано на терен каде се санираат последиците од невремето кое го погоди регионот. Екипите го чистат коритото на Коселска река на потегот...

4 февруари, 2018 @ 12:55 часот