ВИДЕО: Бекир Асани го нарекува „копиле“ новинарот Насер Селмани

Функционерот на ДУИ Бекир Асани,кој изминатиов период е актуелен поради нападот врз полицајката Јаначковска, во скандалозно интервју за порталот „Мактел“ го нарече претседателот на ЗНМ Насер Селмани,...

11 март, 2018 @ 11:39 часот