Прегазена жена на булеварот „Партизански одреди“

Жена е прегазена на булеварот „Партизански одреди“ спроти Градежен факултет кај трговскиот центар Буњаковец, пренесува Република. Прегазена е додека поминувала на пешачки премин, од патничко возило...

25 декември, 2017 @ 15:46 часот