Гевгеличанец претепан до смрт поради мобилен телефон

Две лица се уапсени поради убиството на 41 годишниот Б.Р. од Гевгелија кој вчера околу 7 часот беше пронајден починат со повреди на главата. Од полицијата информираат дека осомничени се К.И. (31) за сторено...

22 ноември, 2017 @ 10:36 часот