ВИДЕО: Бекир Асани повторно паркира на истото недозволено место

6 март, 2018 | 21:11 часот | 1.333 прикажувања |

Бекир Асани, екс претседателот на општинската организација на ДУИ во Чаир, го повтори истото што го направи пред неколку дена.

Тој одново го паркирал своето возило на истото место каде што при обид пајак-служба да го крене возилото беше повредена полицајката, објави ТВ Сител.

Дали законот овојпат ќе профункционира, останува да видиме.

фото и видео: ТВ Сител