Маж починал во маркет на „Партизанска“

11 јануари, 2018 | 10:34 часот | 854 прикажувања |

На 10.01.2018 година околу 17,40 часот во Скопје на бул.„Партизански Одреди“, во маркет, починал М.С.(54).

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот е предадено во Институтот за судска медицина, за обдукција.

На местото на настанот извршен е увид.