Исчезна 13-годишно девојче од тетовско Глоѓи

10 јануари, 2018 | 13:06 часот | 610 прикажувања |

С.Ш. (24) од село Глоѓи, тетовско, вчера пријавил дека истиот ден околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 13-годишна сестра.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.