СЈО најави прес во 13 часот

19 декември, 2017 | 10:22 часот | 641 прикажувања |

Специјалното јавно обвинителство на Фејсбук профилот објави дека денеска во 13 часот ќе одржи прес конференција. Засега нема други детали за она што ќе биде објавено.