Пламени јазици проголтаа куќа во скопски Хиподром

11 декември, 2017 | 11:25 часот | 137 прикажувања |

Синоќа околу 03.00 часот пожар избил во куќа на улицата „Жан Жорес“ во Хиподром, Гази Баба. Според Министерството за внатрешни работи куќата е целосно опожарена.

Од таму информираат дека нема повредени лица и причинета е само материјална штета. Сопственикот на куќата, 29-годишниот Емран Рамаданов, се наоѓа на работа во Италија.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/macedo10/public_html/wp-content/themes/bootstrap-basic/content-single.php on line 61