Скопјани се степале поради несогласување во сообраќајот

27 мај, 2018 | 11:58 часот | 811 прикажувања |

Тепачка меѓу М.К. (47) и Б.М (46), двајцата од Скопје, се случила во Аеродром поради несогласување во сообраќајот.

Тепачката се случила на крстосницата од булеварот „3. Македонска Бригата“ со ул. „12. Македонска Бригада.

МВР презема мерки за расчистување на случајот.