22-годишно момче од Кавадарци пријавено за исчезнато

15 мај, 2018 | 11:50 часот | 466 прикажувања |

На 11.05.2018 година во Полициската станица Кавадарци, Т.Ј. од Кавадарци пријавила дека на 03.05.2018 година од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син И.Ј. (22).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.